Warszawa/Warsaw Dance Department: Wilejka Zagórowska, Ksenia Opria „Skaczące stopy, biegające kolana” – warsztat dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Warszawa/Warsaw Dance Department: Wilejka Zagórowska, Ksenia Opria „Skaczące stopy, biegające kolana” – warsztat dla dzieci i rodziców

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Warsaw Dance Department zaprasza na warsztat dla dzieci i rodziców Skaczące stopy, biegające kolana, który poprowadzą Wilejka Zagórowska i Ksenia Opria. Warsztat skierowany jest do rodziców z dziećmi, które chodzą, biegają i są gotowe na aktywne 2 godziny ruchu.

Koszt: 60 zł za dorosłego z dzieckiem. Praca będzie odbywać się w parach, więc ważne jest, żeby każde dziecko miało swojego opiekuna.

Zapisy i informacjeksenia.opria@gmail.com, tel: 530-791-478.

Celem zajęć jest spotkanie dorosłych i dzieci w swobodnej przestrzeni ruchowej, eksploracja ruchu, przestrzeni, przyjazne i swobodne poznanie podstaw anatomii przez doświadczenie w ruchu. Warsztat jest inicjatywą, która pojawiła z chęci otwarcia przestrzeni przyjaznej na kontakt dorosłego z dzieckiem, zainspirowaną improwizacją kontaktową i BMC®.

Ksenia Opria – tańczy improwizację i improwizację kontaktową, uczy się i uczy, podrózując po świecie. Skończyła studia „Taniec i somatyka” w ISLO (Finlandia). Współtworzy festiwal improwizacji kontaktowej Warsaw Flow. Pracuje z dziećmi i rodzicami w BOK (Zmysłaki) i na Uniwersytecie Dzieci (Czym jest performance?, O czym mówi moje ciało?).

Wilejka Zagórowska – jest psychoterapeutką, pracująca z rodzicami (Akademia Świadomego Rodzica), jest w trakcie szkolenia Body Mind Centering® na Eduktora Ruchu Somatycznego, od 5 lat tańczy improwizację kontaktową. Zajmuje się też bodyworkiem i łączeniem pracy terapeutycznej z ruchem, ciała z umysłem.

Organizatorem warsztatu jest Warsaw Dance Department oraz Fundacja Movementum.

Warsaw Dance Department (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: Studio WDD, PKiN, Pl. Defilad 1, godz. 11.00-13.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close