Warszawa: Warszawskie Centrum Pantomimy „Agua de Lagrimas” – chor. Lionel Menard

Zdjęcie: Warszawa: Warszawskie Centrum Pantomimy „Agua de Lagrimas” – chor. Lionel Menard

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl Agua de Lagrimas Warszawskiego Centrum Pantomimy, który miał premierę podczas XIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu, zostanie pokazany ponownie przez Teatr Dramatyczny. Spektakl stanowi historia Pana Jeffersona – leciwego i doświadczonego mistrza perfumiarskiego, który cieszy się uznaniem od czasu stworzenia swojego bardzo popularnego zapachu. Ale niestety, moda przemija, a wraz z nią sława pana Jeffersona. Pewnego dnia puka do jego drzwi Frollo, osobnik tak paskudny, że aż przerażający, który w zamian za nocleg i posłanie, proponuje mu zajęcie się obejściem. Chcąc poświęcić się bez reszty tworzeniu nowego zapachu, pan Jefferson przyjmuje tę jakże korzystną propozycję, której konsekwencje wkrótce nadejdą.

Reżyseria Lionel Menard

Współpraca Bodecker & Nenader Compagnie

Występują: Maja Pieczerak, Ewelina Grzechnik, Marta Grądzka, Paweł Kulesza, Bartłomiej Ostapczuk.

Warszawske Centrum Pantomimy

Celem Warszawskiego Centrum Pantomimy jest tworzenie przestrzeni, w której możliwy jest prawdziwy rozwój sztuki teatru pantomimy. WCP jest organizatorem warsztatów, do których zapraszani są uznani artyści tej sztuki z kraju i zagranicy. Dużą wagę przywiązujemy do wspierania projektów teatralnych z dziedziny sztuki mimu oraz produkcji spektakli pantomimy. Wierzymy, że prowadzone na różnych płaszczyznach działania edukacyjne i artystyczne, utworzenie profesjonalnego zespołu teatralnego a także planowane publikacje wypełnią lukę powstałą po zamknięciu w 2001r. Warszawskiego Teatru Pantomimy oraz przyczynią się do wzrostu zainteresowania odkrywaną na nowo Sztuką Mimu.

Trailer

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik, ul. Olesińska 21

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close