Warszawa: Warsztaty Axis Syllabus. Prowadzenie: Diana Thielen

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty Axis Syllabus. Prowadzenie: Diana Thielen

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zparasza do udziału w warsztatach Axis Syllabus, które poprowadzi Diana Thielen. Warsztaty kładą  nacisk na praktykę jako pracę badawczą i wykorzystuje ustalenia pochodzące z Axis Syllabus w tańcu i w jodze. Na porannej sesji uczestnicy skupią się na asanach, popołudnia poświęcone będą praktyce tanecznej.

Uczestnicy sięgną do badań z zakresu anatomii, fizyki i biomechaniki, żeby badać złożoną koordynację ludzkiego ciała i doświadczać jej w ruchu. Będą badać i poddawać refleksji frazy ruchowe oraz tworzyć różne sposoby ich doświadczania i praktykowania. Poszukiwania będą prowadzić ich przez materiał choreograficzny, jak również przez improwizację, improwizację kontaktową i partnerowania. Wejdziemy w dialog z ciałem, żeby stosować swoje odkrycia w najróżniejszych sytuacjach ruchowych.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich ciał i dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

Harmonogram:


Sobota 21 października:

11.00-18.30 (w tym90 min. przerwy)


Niedziela 22 października:

10.30 -17 (90 min. przerwy)

Łącznie: 11 godzin warsztatowych.

Koszt: 250-350 zł (ile możesz) przy wpłacie zaliczki 100 zł lub całej kwoty do 6 października. 300-350 zł (ile możesz) przy wpłacie po tym terminie.

Pytania i zapisy: Natalia Oniśk ( to.punkt.kontaktu@gmail.com)  lub 663 480 307

Axis Syllabus może być opisany transdyscyplinarny y zestaw narzędzi, który oferuje odkrycia i strategie do udoskonalenia praktyki i edukacji ruchowej. Więcej o AS i podejściu Diany Thielen do jogi można poczytać w poniższych linkach.

http://axissyllabus.org/axis-syllabus
http://axissyllabus.org/community/teachers/diana_thielen
http://www.movementactivism.com/single-post/2016/03/08/Yoga-observation

Wideo:
https://vimeo.com/161654861

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close