Warszawa: Warsztaty „Biodanza – ścieżka serca”. Prowadzenie: David Goodman, Chiyono Helen Gilroy

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty „Biodanza – ścieżka serca”. Prowadzenie: David Goodman, Chiyono Helen Gilroy

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie zaprasza na warsztaty Biodanza – ścieżka serca, które w Warszawie poprowadzą David Goodman i Chiyono Helen Gilroy.

Biodanza to taniec serca i wolności rodem z Ameryki Południowej, który powstał w latach 60 – tych XX wieku Jego ojcem jest psycholog, antropolog, poeta i artysta Rolando Toro z Chile. Jako metoda rozwoju osobistego Biodanza stosowana jest w ponad 30 krajach na całym świecie.

To prawdziwe spotkanie – ze sobą, z drugą osobą, z grupą, wspólnotą i z Życiem we wszystkich jego przejawach. Umożliwia pogłębienie kontaktu z samym sobą i z innymi ludźmi oraz radosne przeżywanie teraźniejszości. Pogłębia kontakt z byciem obecnym w ciele, z duchowością, poszerza świadomość.

Opiera się na osobistym, bezpośrednim doświadczeniu – indywidualnie, w parach, podgrupach lub grupie złożonej ze wszystkich uczestników. Podczas zajęć wykorzystuje muzykę, ruch i taniec aby umożliwić stworzenie harmonii i bliskości w relacjach międzyludzkich.

To system głęboko transformującej, a zarazem delikatnej pracy nad rozwojem osobistym i świadomością oparty na pracy z ciałem, ruchem i tańcem. Integruje ciało, umysł, emocje i duszę. Rozbudza witalność, kreatywność, zmysłowość, seksualność i emocjonalność. Uczy otwartości, radości, budowania dobrych relacji oraz wyrażania emocji.

Organizatorzy zapraszają na otwarte spotkanie z Davidem Goodmanem, które odbędzie się 23 października w Warszawie o godz. 19.00. Podczas spotkania Goodman opowie, czym jest Biodanza, w jaki sposób wpływa na nasze życie i jak może pogłębić relacje z sobą samym i bliskimi. Dodatkowo będzie można poznać Biodanzę poprzez bezpośrednie, osobiste doświadczanie w trakcie ćwiczeń. Spotkanie będzie tłumaczone z języka angielskiego na polski.

Cena: 400 zł
Kontakt: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
biuro: 662 759 576 , Maja Wołosiewicz-Towalska 0606994366
Jacek Towalski 602 219 382,

Więcej informacji TU

DAVID GOODMAN

Jako młody człowiek ćwiczył sztuki walki, uczył kick-boxingu i samoobrony kobiet. Zdobył doktorat w dziedzinie fizyki eksperymentalnej, a następnie pracował, jako doradca i psychoterapeuta.  Jest biegły w wielu alternatywnych metodach terapii ciała, w tym shiatsu, zero Balancing, bio-dynamice i uzdrawianiu kryształami. Przez wiele lat tańczył 5 Rytmów, odnajdując w ruchu swobodę i możliwość ekspresji. Następnie odkrywał tantrę w całej Europie i wyszkolił się, jako nauczyciel Biodanzy w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Holandii. W Biodanzie odnalazł mieszankę tańca, tantry i psychoterapii.

CHIYONO HELEN GILROY

Zaczęła swoją ścieżkę z tańcem od warsztatów 5 rytmów, a następnie Biodanzy 9 lat temu. Jej celem jest rozbudzenie serca do stanu radości i bezpośrednie doświadczanie duchowego Ja poprzez emocjonalne połączenie z muzyką, tańcem i ludźmi. Krocząc od 30 lat na duchowej ścieżce medytacji, spotkała wielu duchowych nauczycieli wschodu i zachodu. Uznając stan poza umysłem, w pełni docenia wartości do chwili obecnej. Kiedy serce jest otwarte, odczuwasz połączenie z emocjami, znajdujesz miejsce cichego, radosnego uznania boskości wewnątrz siebie i wewnątrz napotkanych podczas tańca osób.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

http://tuiteraz.eu/pl/harmonogram82/details/758-biodanza-sciezka-%20serca

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1473029876352583/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Warszawa: Liceum im Słowackiego, ul. Wawelska 46, Aula nr 24, w godz. 10.00-18.00 - warsztaty.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close