Warszawa: Warsztaty „Flying Lotus. Dynamic Meditation, scores and technique of contact improvisation”. Prowadzenie: Shantam Nabhraj, Andrzej Woźniak

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty „Flying Lotus. Dynamic Meditation, scores and technique of contact improvisation”. Prowadzenie: Shantam Nabhraj, Andrzej Woźniak

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Shantam Nabhraj i Andrzej Woźniak zapraszają na warsztaty  fizycznego i opartego na pracy ze świadomością podejścia do ruchu, które odbędą się w dniach 23-25 września 2016. Warsztaty odbywać się będą na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym*. Uczestnicy poznają różne formy medytacji, przygotowujące do eksploracji zaawansowanych elementów techniki improwizacji kontaktowej.  Przygotowane przez prowadzących partytury/scenariusze działania stworzą ramy dla integracji i gier uczestników (oparte na przyjaznych wyzwaniach i wzajemnej obserwacji). Taniec będzie intensywny, z wieloma, liczniejszymi niż zazwyczaj, przerwami. Wsparciem dla uczestników będzie dobra muzyka. Wewnętrzny spokój i wybuchowy temperament to dwie strony tej samej monety, której awers i rewers uczestnicy będą poznawać naprzemiennie.

Wkrótce szczegółowy harmonogram zajęć.

Miejsce: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32, niedaleko dworca PKP Warszawa Wschodnia

Wpisowe: 250-350 zł / 55-80 euro.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i płatności można uzyskać pod adresem:
kinspiracje@gmail.com

*zalecane jest minimum roczne doświadczenie w technikach improwizacji kontaktowej, z nieznacznymi ustępstwami na rzecz zapalonych entuzjastów.

Język warsztatów: angielski. W razie potrzeby organizatorzy służą tłumaczeniem na język polski.

O organizatorach:  Shantam Nabhraj i Andrzej Woźniak poznali się trzy lata temu na Ukrainie, gdzie współpracowali jako tancerze i prowadzący w laboratorium tanecznym. Projekt Flying Lotus. Dynamic Meditation, scores and technique(s?) of contact improvisation będzie pierwszą wizytą Nabhraja w Warszawie, podczas której poprowadzi on swój pierwszy autorski warsztat taneczny w duecie z Woźniakiem.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32, niedaleko dworca PKP Warszawa Wschodnia .

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close