Warszawa: Warsztaty „Ruch w Przestrzeni” – prowadzenie: Lorenzo Alberti

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty „Ruch w Przestrzeni” – prowadzenie: Lorenzo Alberti

fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska dla Ciało/Umysł 2018, Hygin Delimat

Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 24 marca Lorenzo Alberti, tancerz Polskiego Baletu Narodowego, poprowadzi warsztaty Ruch w Przestrzeni. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy będą mogli odkryć swoje możliwości ruchu i interakcji z przestrzenią. Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim.

O warsztatach:

Ty i przestrzeń wokół Ciebie, czy macie coś wspólnego? Czy umiecie ze sobą współpracować? Czy potrafisz odnaleźć się w przestrzeni, która Ciebie otacza? A może chciałbyś nauczyć się nowego języka własnego ciała? Poznać przestrzeń, która jest wokół Ciebie. Poznać i opanować energię, którą wysyłasz w świat z każdym nowym ruchem? […] Współdziałaj, integruj się, spróbuj odnaleźć swój niepowtarzalny język ruchu. Kilka rodzajów choreografii, różne style tańca, wyzwania artystyczne – wszystko to poznacie podczas warsztatów z tancerzem Polskiego Baletu Narodowego Lorenzo Alberti.

Prowadzący:

Lorenzo Alberti – studiował sztukę tańca w Rzymie oraz Mediolanie przy Teatro Alla Scala. Dyplom tancerza otrzymał w słynnej Szkole Baletowej Johna Neumeiera w Hamburgu. W czasie nauki miał możliwość kształcić się pod okiem słynnych tancerzy, choreografów i pedagogów, takich jak: Kevin Haigen, Gigy Hyatt, Janusz Mazon, Christian Schön, Stacey Denham, Derrick Brown, Michele Pogliani, Leonid Nikonov. Od roku 2015 jest tancerzem Polskiego Baletu Narodowego, gdzie tańczy w spektaklach takich choreografów, jak: Krzysztof Pastor, John Neumeier, Liam Scarlet, Toer van Schayk, Wayne Eagling, Izadora Weiss, Jurij Grigorowicz, Anna Hop, Wayne McGregor, Paul Lightfoot i Sol Leon. Pierwsze miniatury choreograficzne prezentował już podczas nauki w Hamburgu. W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej na warsztaty Kreacje, które od lat cieszą się ogromną popularnością, nie tylko wśród miłośników baletu, stworzył choreografie: Facets of freedom (2016), Reflection in black (2017), Simple layers (2018). W roku 2019 również stworzył nową choreografię w ramach projektu Kreacje 11.

Miejsce: Al. Niepodległości 19 lok. 14, Warszawa

Termin: 24 marca, godz. 12.00

Koszt: 100 zł płatne na konto:

67 1140 2004 0000 3302 7500 9045 (w tytule należy podać imię nazwisko uczestnika i datę warsztatu)

Zapisy: yaroshenko@tocos.waw.pl lub za pośrednictwem Messengera

Więcej informacji: na Facebooku

Organizatorzy: Vladimir Yaroshenko, Szkoła tańca To CoŚ Olgi Yaroshenko, Olga Yaroshenko

Kontakt: tel. 794 109 346, yaroshenko@tocos.waw.pl

To CoŚ: www.tocos.waw.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa, Al. Niepodległości 19 lok. 14

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close