Warszawa: Warsztaty tańca klasycznego z Bartoszem Zyśkiem

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty tańca klasycznego z Bartoszem Zyśkiem

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W drugi weekend czerwca Bartosz Zyśk, koryfej Polskiego Baletu Narodowego, poprowadzi dwudniowe warsztaty tańca klasycznego. Warsztaty, z udziałem akompaniatora, odbędą się już w formie stacjonarnej – z zachowaniem wszelkich zasad ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 (maksymalna liczba uczestników na sali to 12 osób). Zajęcia będą transmitowane również w formie online (tu ilość miejsc nieograniczona).

Poziom: początkujący +/open
Cena: 150 zł (2 dni), 100 (1 dzień), online (30 zł/dzień).

Wszystkie drążki zostaną dokładnie odkażone przed zajęciami, a uczestnicy będą mieli do dyspozycji środki dezynfekujące. Z użytku zostaną wyłączone wspólne przebieralnie i prysznice (toalety będą działać normalnie).

Zapisy:

Warunkiem zapisania się na zajęcia jest dokonanie wpłaty na poniższy numer konta:

Monika Kasińska
24 1750 0012 0000 0000 1377 4447
tytuł przelewu: warsztaty baletowe BZ

W przypadku odwołania warsztatów całkowita kwota zostanie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych od daty poinformowania o anulowaniu wydarzenia.

Pytania, informacje: mkasinska82@gmail.com

Wydarzenie: FB

Prowadzący:

Bartosz Zyśk – od 10 lat koryfej Polskiego Baletu Narodowego, absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turycznowicza w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku pedagogika baletu. Doświadczony pedagog współpracujący zarówno z uczniami szkół baletowych, jak i osobami zajmującymi się tańcem amatorsko. Utalentowany choreograf – od wielu lat tworzy spektakle m.in. w ramach Kreacji wystawianych na deskach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Warszawa: ul. Twarda 42 (ostatnie piętro)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close