Warszawa: Warsztaty tańca współczesnego z Wojciechem Mochniejem

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty tańca współczesnego z Wojciechem Mochniejem

Fot. Paweł Topolski

Wersja do druku

Udostępnij

Ambasada Ruchu w Warszawie zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzi Wojciech Mochniej. Mochniej oferuje nowe/indywidualne spojrzenie na techniki tańca współczesnego, proponując ścieżkę/prace w kierunku ruchu organicznego. Warsztat opracowany przez pryzmat jego doświadczeń zawodowych, skupia się na eksploracji ciała zarówno w uporządkowanym ruchu i strukturze, jak i w sytuacjach improwizowanych. W pracy warsztatowej podkreśla wagę ciężaru ciała oraz role przepływu linii energetycznych.

Pracuje nad świadomą izolacją części ciała oraz wykorzystaniem naturalnych impulsów. Wykorzystuje połączenie bodźców fizycznych, wizualnych i kinetycznych w oparciu o stany emocjonalne tancerzy.  Jako pedagog i choreograf swoją prace buduje na fundamentalnych zasadach GYROKINESIS, floorwork, improwizacji i improwizacji kontaktowej, tworząc materiał ruchowy do struktur choreograficznych. Działania te mają na celu umożliwienie tancerzom dynamicznego doświadczania trójwymiarowości ciała w przestrzeni. Uczestnicy zajęć są kierowani tak, aby uruchomić swoja wyobraźnię i intelekt w pracy nad własnym ciałem, pełną świadomością organizmu i przestrzeni – zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Zajęcia warsztatowe maja doprowadzić do całkowitego zaangażowania się w wykonywanych działaniach oraz osiągnięcia maksymalnej radości i satysfakcji z jej efektów.

Zapisy:

tel.: 695 804 120

recepcja@amasadaruchu.pl

Organizatorzy:

Ambasada Ruchu

www.ambasadaruchu.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Warszawa: Ambasada Ruchu, ul. Rydygiera 13, w godz. 18.30-20.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close