Warszawa/WDD: „Ciało/Głos/Intuicja” – warsztat z Izabelą Chlewińską

Zdjęcie: Warszawa/WDD: „Ciało/Głos/Intuicja” – warsztat z Izabelą Chlewińską

Fot. z archiwum artystki.

Wersja do druku

Udostępnij

Warsaw Dance Department zaprasza na warsztat Ciało/Głos/Intuicja, które poprowadzi Izabela Chlewińska. Prowadząca zaproponuje praktykę opartą na ruchu i naturalnym wydobywaniu głosu. Zostanie ona wsparta technikami oddechowymi i improwizacją. Artystkę interesuje potencjał twórczy, intuicja i wyostrzanie zmysłów. Wychodzi z założenia, że musimy odpocząć, aby wykonać pracę. Fizyczność łączy z głosem, a intuicję z improwizacją w tańcu.

Warsztaty przeznaczone są osób dorosłych, mających kontakt z ruchem, ciałem, głosem, jak  również dla osób początkujących, ciekawych siebie.

Zapisy, pytania: biuro@izabelachlewinska.pl, 609 805 888 .

Liczba miejsc ograniczon.

Do 31 października koszt dwóch dni warsztatów to 100 zł. Po tym terminie koszt to 120 zł. Numer konta zostanie podany mailem.

Izabela Chlewińska – tancerka, choreografka, muzyk, pedagog.  Od 12 lat pracuje jako pedagog, prowadząc warsztaty w Japonii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i w Polsce. W ciągu ostatnich lat pracy z aktorami, tancerzami, studentami kierunków artystycznych, dziećmi, wypracowała autorską metodę nauczania, która łączy ruch organiczny, naturalną emisję głosu i improwizację w tańcu. Rozwijam praktykowanie „Niczego” – definitywnie odrzucając napięcie i gotowość do działania, na rzecz odczuwania przyjemności i dzikiej fizycznej intuicji. Prowadzi warsztaty dla aktorów i performerów w ramach programu Ruch w Instytucie (Instytut Teatralny w Warszawie). Jej autorskie spektakle taneczne (Ophelia is not Dead, Tralfamadoria, Dehumanized Project Nr 1) prezentowała m.in. w Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Japonii. Ostatnia praca solowa artystki to You have your voice – spektakl prezentowany m.in. na scenie Teatru Studio w ramach programu Scena Tańca Studio w Warszawie. Jest autorką i reżyserką instalacji performatywnej MaMoMi dla dzieci do lat 2 w Nowym Teatrze w Warszawie. Współpracuje z grupą improwizatorów w Klubie Komediowym w Warszawie (Gimnastyka wieczorna z Izą Chlewińską). Współtworzy warszawskie Centrum w Ruchu – nieformalny kolektyw choreografów niezależnych. Jest mamą trzyletniego Miłosza.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Studio WDD, PKiN, pl. Defilad, w godz. 10.00-14.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close