Warszawa/WDD: „Świadomość/stworzenie świata” – warsztat improwizacji. Prowadzenie: Marcin Motyl

Zdjęcie: Warszawa/WDD: „Świadomość/stworzenie świata” – warsztat improwizacji. Prowadzenie: Marcin Motyl

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Warsaw Dance Department zaprasza na dwuczęściowe warsztaty taneczno-improwizacyjne, które poprowadzi Marcin Motyl.

 

 

Improwizacja (świadomość/ poszerzanie zakresu)

Celem warsztatu jest przygotowanie ciała do intensywnego wysiłku, który czeka  je w drugiej części zajęć.  Uczestnicy skoncentrują się na oddechu, który dotleni komórki od środka, a przy wykorzystaniu energii wewnętrznej organizmu osiągną większą świadomość ciała. Podczas warsztatu uczestnicy będą próbowali odnaleźć swój naturalny ruch. Celem jest odkrycie własnych zdolności ruchowych oraz przekroczenie swoich ogranicze.

Improwizacja (zadaniowa)

Warsztat będzie składał się z zadań improwizowanych, w których uczestnik zostanie przeniesiony w inny wymiar rzeczywistości. Przy wykorzystaniu swojej kreatywności zatraci się w swoim autorskim ruchu, co doprowadzi do stworzenia własnego świata.

Warsztat skierowany jest do profesjonalnych tancerzy, osób, które miały styczność z tańcem, a także do osób początkujących, które pragną zgłębić tajniki tańca i ruchu.

Marcin Motyl
(tancerz, choreograf, pedagog) jest absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Pracuje w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, gdzie miał okazję współpracować i tańczyć w spektaklach Jo Strømgrena, Ohada Naharina, Urszuli Bernat-Jałochy, Iwony Pasińskiej i wielu innych. Przez cały czas zdobywa doświadczanie, biorąc udział w licznych warsztatach w Polsce i za granicą, z takimi pedagogami jak: Franck Chartier (Francja), Gabriela Carrizo (Argentyna), Stian Danielsen (Norwegia), Yoshifumi Inao (Japonia), Henrik Kaalund (Dania), Yi-Chun Liu (Tajwan), Shi Pratt (Izrael), Sjoerd Vreugdenhil (Holandia) i wieloma innymi. Marcin Motyl jest twórcą MM42 movement production.

Miejsce:
Pałac Kultury i Nauki, wjazd od strony ul. Emilii Plater, brama po lewej stronie Sali Kongresowej. Przy budce ochrony jest brama i w bramie po lewej stronie są drzwi z logo Warsaw Dance Department. Sala jest na 2. piętrze.

KIEDY:
13 listopada 2017 godz. 11.00- 16.30
14 listopada 2017 godz. 13:30- 17.30

Opłata:
koszt warsztatu 220 zł przy wpłacie do 23 października 2017, po tym terminie cena rośnie do 240 zł

Opłata:https://www.facebook.com/events/319029425232155/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close