Warszawa: „Weekend „Underscore”. Prowadzenie: Natalia Oniśk

Zdjęcie: Warszawa: „Weekend „Underscore”. Prowadzenie: Natalia Oniśk

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza  wszystkie osoby zaangażowane w praktykę improwizacji kontaktowej do udziału w weekendowym warsztat inspirowanym strukturą underscore.

Underscore to struktura autorstwa Nancy Stark Smith, która pozwala tańcowi w kontakcie zaistnieć w kontekście szeroko rozumianej improwizacji i świadomości kompozycji. Daje szansę przyjrzeć się swoim nawykom, tendencjom i preferencjom i wyjść poza obszar tego co znajome i oswojone, by poszukać nowych inspiracji.

Więcej

Prowadząca ppodczas warsztatu poświęci czas każdej części wyróżnionej przez Nancy Stark Smith. Będzie więc czas na technikę ruchu solo i w kontakcie, na improwizację i pracę z kompozycją, medytację i dezorientację.

Do udziału zaproszone są wszystkie osoby, które już spotkały się z tą praktyką i chciałby ja lepiej poznać oraz te, dla których będzie to pierwsze spotkanie. Warsztat jest przeznaczony dla osób z doświadczeniem w improwizacji kontaktowej.

Koszt? 150-250 zł (ile możesz) przy wpłacie do 31 sierpnia, 200-250 zł (ile możesz) przy wpłacie po tym terminie.
Pytania i zapisy: kinspiracje@gmail.com

Organizatorka prosi, aby napisać do niej w przypadku potrzeby płatności w ratach, finansach jako przeszkodzie, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Postara się zaproponować jakieś rozwiązanie.

Prowadząca o sobie:

Tańczę improwizację kontaktową i uczę tej formy tańca. Jestem organizatorką wydarzeń związanych z tańcem i ruchem w Polsce, współzałożycielką Fundacji „Ciało Się”, której celem jest popularyzowanie i wspieranie pracy z ciałem/ Interesuje mnie somatyczne podejście do ruchu i jego wpływ na taniec solowy, improwizację kontaktową i pracę performatywną. W ciągu ostatnich kilku lat oprócz intensywnego studiowania t improwizacji kontaktowej, uczyłam się Metody Feldenkraisa®, Body-Mind Centering® i włączam elementy tych metod do CI.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close