Warszawa: Wieczór choreograficzny „Judas”

Zdjęcie: Warszawa: Wieczór choreograficzny „Judas”

Wieczór choreograficzny „Judas” w Teatrze Syrena. Stowarzyszenie Artystyczne „Po:ruszeni”

Stowarzyszenie Artystyczne Po:ruszeni zaprasza na wieczór choreograficzny Judas w Teatrze Syrena.

Wersja do druku

Udostępnij

W pierwszej części wieczoru choreograficznego zaprezentowane zostaną etiudy taneczne nagrodzone podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Po:ruszeni. Laureaci zaprezentują swoje prace solowe, duety i tria. W skład jury konkursu wchodzą profesjonalni artyści, od lat związani z polską sceną tańca współczesnego.

Czas trwania: 30 minut

W drugiej części wieczoru widzowie obejrzą pokaz premierowy spektaklu pt. Judas w reżyserii i choreografii Pawła i Adrianny Michnów.

Spektakl porusza problem kryzysu wartości i upadku autorytetów we współczesnym świecie. Kłamstwo i hipokryzja instytucji oraz ludzi, którzy powinni być dla nas autorytetem i wzorem, to codzienność, z którą musimy się mierzyć. Czy to, co widzimy na pierwszy rzut oka, jest prawdziwe, czy to tylko odbicie w krzywym zwierciadle rzeczywistości? Po której stronie tego zwierciadła się znajdujemy? Jak często sami postępujemy wbrew przyjętym regułom i wartościom, w które wierzymy? W naszym spektaklu prezentujemy sylwetkę współczesnego Judasza, który kryje się pod wieloma postaciami.

Spektakl przeznaczony dla widzów od 13. roku życia.

Czas trwania: 40 minut
Premiera: 27 listopada 2022

Realizatorzy:

Reżyseria i choreografia: Paweł Michno, Adrianna Michno
Reżyseria światła: Paweł Michno
Kostiumy: Marzena Czarnecka

Obsada:

Tomasz Gawęcki, Weronika Janus, Anna Karcz, Kornelia Kłys, Paulina Kubicka, Matylda Kucharska, Laura Lewandowska, Lena Skrzypczak, Jakub Stefaniuk, Agata Wierzchołowska, Maria Wołoszyn

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 16:30

Warszawa: Teatr Syrena, ul. Litewska 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close