Warszawa/X Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania: Kibbutz Contemporary Dance Company „If At All”

Zdjęcie: Warszawa/X Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania: Kibbutz Contemporary Dance Company „If At All”

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy X Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania zapraszają na Dużą Scenę Teatru Studio na spektakl

If At All Kibbutz Contemporary Dance Company. Poruszający spektakl teatralny oparty na obrazach symbolicznych i abstrakcyjnych okręgów przeobrażających się z form zamkniętych w struktury otwarte. Przestrzeń  ruchu fizycznego, której istotą jest łańcuch różnorodnych zdarzeń oraz stale zmieniających się relacji międzyludzkich.

Choreografia, scenografia i światła: Rami Be’er

Tancerze: Ranana Randy, Nir Even-Shoam, Danielle Ohn, Oz Mulay, Shani Cohen, Etai Peri, Korina Fraiman, Daniel Costa, Ben Bach, Eyal Dadon, David Ben Shimon, Dafna Ironi, Tamar Barlev, Martin Harriague, Almog Kidron, Anat Oz, Olga Stetsyuk

Muzyka: Volcano Choire, H. Gudnadottir, Nine Inch Nails, Massive Attack, Murcof, Olafur Arnalds, M. Richter, J. Johansson, L. Einaud, Ophir Leibovitch

Dźwięk: Elx Claude, Rami Be’er

Kostiumy: Maor Zabar, Rami Be’er

Czas trwania: 65 min

Kibbutz Contemporary Dance Company (KCDC) jest jednym z najważniejszych Teatrów Tańca w Izraelu. Swoją markę i rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim Dyrektorowi Artystycznemu Ramiemu Be’er, którego unikalne, ekskluzywne choreografie stały się znakiem rozpoznawczym zespołu zarówno w Izraelu, jak i na świecie. Dzięki silnej technicznie i zróżnicowanej fizycznie obsadzie tancerzy oraz ich dynamicznej wrażliwości, KCDC przedstawia to, co w izraelskim tańcu najlepsze i regularnie występuje na najważniejszych scenach i festiwalach całego świata. KCDC zostało założone w 1973 roku przez nieżyjącego już Yehudita Amona, który stworzył podstawy dla funkcjonowania kwitnącej dzisiaj International Dance Village, która z czasem rozwinęła się i pod przewodnictwem Ramiego Be’er i zespołu KCDC zmieniła się w najwyższej klasy centrum tańca.

http://www.kcdc.co.il

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Teatr Studio - Duża Scena, Pl. Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close