Warszawa/X Festiwal Zawirowania – jesienna: Anat Grigorio (Izrael) „Mr. Nice Guy”

Zdjęcie: Warszawa/X Festiwal Zawirowania – jesienna: Anat Grigorio (Izrael) „Mr. Nice Guy”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Mr. Nice Guy to wewnętrzny dialog, który stawia pytania o płeć i tożsamość, a odbija się na zachowaniu naszego społeczeństwa. Jaka jest rola jednostki w świecie, który jest większy niż ktokolwiek inny? Jaka jest rola kobiet w świecie, gdzie mężczyźni podejmują wszystkie decyzje? Gdzie jest nasze “ja” w spotkaniu z wielkim światem? Czy “ja” to naprawdę “ja”, czy po prostu suma wszystkiego, czego się ode mnie oczekuje?

Może uśmiech …?

Nie marszcz czoła, nie zagryzaj warg! Niech Twoje oczy błyszczą! Uśmiech! Szczery uśmiech! Otwórz klatkę piersiową, nie zapominaj o uśmiechu, oczy muszą znowu błyszczeć! Błyszczące oczy, wypnij biust, wciągnij brzuch, uśmiechaj się, zaszczekaj, rozmawiaj po chińsku, mów po francusku, śpiewaj po rosyjsku!

A teraz – zacznij być sobą…

Choreografia i wykonanie: Anat Grigorio

Dźwięk: Idan Shimoni

Światła: Shachar Werchason

Muzyka: BOKER – (Morning) instrumental by Idan Shimoni, Edith Piaf – Non,  je ne regretted rien

Czas: 45 min

Anat Grigorio (1974) wychowała się w Petach Tikva, w Izraelu. Jej miłość i pasja do tańca zaczęła się, gdy miała 6 lat. Przez lata rozwijała swoje umiejętności w gimnastyce,  modern jazzie, balecie klasycznym, tańcu współczesnym i teatrze fizycznym. Na co dzień mieszka w Tel Awiwie  i jest członkinią Israeli Choreographers Associacion. Anat szkoliła się jako tancerka i performerka m.in u  Kibbutz Contemporary Dance Company, Ido Tadmor Dance Company, Thieery Moral Physical Theatre  (Francja). Tworzy od 2003 roku i jest wspierana przez Izraelskie Ministerstwo Kultury.

PROGRAM

 

Więcej informacji o Festiwalu:
www.zawirowania.pl w zakładce Festiwal
www.facebook.com/zawirowania

Kontakt z organizatorami:
+48 780 555 280

ttzawirowania@gmail.com

Więcej informacji o Konkursie:

https://www.facebook.com/warsawzawirowaniadance

+48 797 555 979

info@warsawzawirowaniadance.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22-24.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close