Warszawa/XI Mózg Festival: Yuko Kawamoto „Forest Where Stardust Pikaru”

Zdjęcie: Warszawa/XI Mózg Festival: Yuko Kawamoto „Forest Where Stardust Pikaru”

Fot. Ainhoa Valle.

Wersja do druku

Udostępnij

Dzięki uprzejmości organizatorów XI Mózg Festival artyści związani z kolektywem Amareya Theatre & Guests – Yuko Kawamoto (Japonia), Katarzyna Pastuszak i Joanna Duda zaprezentują swoje spektakle na scenie Mózgu Powszechnego w Warszawie. Ponadto Yuko Kawamoto poprowadzi dwudniowy warsztat butoh.

Niezliczona ilość żyć przemieniła się w gwiazdy z powodu wielkiego trzęsienia ziemi.

Zaczyna się na nowo mówiąc, że dzieci nie są tylko częścią kolekcji, a właściciele, których dłonie i stopy zostały zwichnięte przez tsunami, nigdy nie zrozumieją.

Gwiezdny był jest zbierany.

Zbiera się ich teraz jak kafelki i kamyczki, ponieważ pył gwiezdny, który się nie wydostał jest teraz przykryty błotem, a ich światło mknęło tak delikatnie.

Matko w ziemi, proszę, bądź cicha.

Bilety: 20 zł (normalny) / 15 zł (ulgowy)

Oprócz prezentacji spektaklu Yuko Kawamoto poprowadzi również warsztaty tańca butoh (9-10 listopada w godz. 17.00-20.00).

Więcej informacji

Yuko Kawamoto tancerka, choreografka. Od 1991 roku praktykuje butoh (linia Hijikaty Tatsumiego), a jej głównym nauczycielem był Yukio Waguri. W latach 1991-1999 członkini zespołu Yukio Waguri + Kohzensha, w 2000 roku założyła własny zespół Shinonome Butoh

 

Więcej informacji i bilety: http://www.festiwal.mozg.pl/warszawa.html#undefined

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close