Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: ARTLAB J DANCE „Dream City & No Right Answer” – chor. Joori Jung

Zdjęcie: Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: ARTLAB J DANCE „Dream City & No Right Answer” – chor. Joori Jung

No Right Answer. Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz dwóch spektakli amerykańskiej grupy ARTLAB J DANCE: No Right Answer oraz Dream City w choreografii Joori Jung.

No Right Answer

Spektakl No Right Answer opowiada o tym, w jaki sposób sprzeczne wybory współistnieją w życiu i jaki nadają mu kierunek. Ludzie są otoczeni filozoficznymi pytaniami, które ograniczają do szukania jedynie „właściwych”odpowiedzi. Ograniczenia te często mogą skutkować rozminięciem z przeznaczeniem. Życie jest ruchem, powtarzającym się cyklem spokoju i zgiełku.

Trailer

Choreografia: Joori Jung

Muzyka: Jon Anderson

Światło: Robert Glowacki

Wykonanie: Adriel Ruben, Sam Horning, Rachael Ahn Harbert, Gemma Beasley

Dream City

Przedstawienie Dream City zostało zainspirowane historią miasta Detroit – ekscytacją, jaką jego innowacja wywoływała wśród ludzi, kreując ich wielkie oczekiwania w stosunku do przyszłości. Dream City opowiada też o konflikcie między pożądaniem i chciwością w walce o nadzieję. Tą nadzieję, można ziścić jedynie wtedy, gdy miasto zrozumie, że „w jedności tkwi siła”.

Trailer

Choreografia: Joori Jung

Muzyka: DJ Spooky, Gha’I, Tangerine Dream

Performer: Adriel Ruben, Sam Horning, Rachael Ahn Harbert, Gemma Beasley

Założycielką i dyrektorką artystycznym ARTLAB J DANCE amerykańskiego zespołu jest Joori Jung. Działania ARTLAB J koncentrują się na analizie pierwotnej natury człowieka. Zespół inspiruje się różnorodnością osób żyjących w społeczeństwie, szukając w ich zachowaniu i emocjach tego, co najbardziej wartościowe.

Program XII Festiwalu Zawirowania

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Scena Kameralna, Teatr Wielki, Pl. Teatralny 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close