Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: Collettivo NaDa/Antonello Tudisco „Across The Border – a journey into the Beauty”

Zdjęcie: Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: Collettivo NaDa/Antonello Tudisco „Across The Border – a journey into the Beauty”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz spektaklu Across The Border – a journey into the Beauty grupy Collettivo NaDa w choreografii Antonella Tudisco.

O spektaklu:

Jak możemy zakwestionować ideał piękna stworzonego przez Michała Anioła? W jaki sposób ruch i jego pochodne mogą nas od niego uwolnić?

choreografia: Antonella Tudisco

obsada: Andrea De Marzo, Orlando Izzo, Gaetano Montecasino, Flavio Ferruzzi, Angelo Petracca, Rino Rivetti

Collettivo NaDa – włoski zespół tańca współczesnego pod kierunkim artystycznym Antonella Tudisco. Celem kolektywu jest praca nad silną relacją między językiem tańca i teatru. Artyści skupiają się na fizyczności, łącząc mowę ciała z ludzkim doświadczeniem oraz emocjonalnością, która potęguje nowe pomysły podczas pracy twórczej.

Program XII Festiwalu Zawirowania

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: Scena Malarnia, Teatr Studio, Pl. Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close