Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: IF0021 „Il Cerchio Primo” – chor. Emma Cianchi

Zdjęcie: Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: IF0021 „Il Cerchio Primo” – chor. Emma Cianchi

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz spektaklu Il Cerchio Primo włoskiego zespołu ArtGarage w choreografii Emmy Cianchi. Spektakl został stworzony przez przedstawicieli różnych środowisk artystycznych, którzy eksperymentują przy użyciu nowych audiowizualnych technik, przeplatają środki wyrazu i wnikają w niekończące się kreatywne możliwości. Przedstawienie opisuje nieuniknione zakłócenie równowagi pomiędzy człowiekiem i naturą charakterystyczne dla epoki nowych technologii. Il Cerchio Primo jest eksperymentem dźwiękowo-choreograficznym, w którym ruch tancerza w kole tłumaczy się jako timbre space. Staje się on jedynym punktem spotkania pomiędzy człowiekiem i naturą.

Pomysł i choreografia: Emma Cianchi

Wideo i mapping: Gilles Dubroca

Dźwięk: Dario Casillo

Muzyka: Raffaele Lopez

Kostiumy: Leandro Fabbri

Scenariusz: Giò Fronti

Asystent choreografa: Michela Ricciardi

Performer: Giuseppe Brancaccio

Wiolonczela: Raffaele Sorrentino

IF0021 – włoski kolektyw zrzeszający artystów z różnych krajów, którzy używają nowych technologii przy kreacji eksperymentalnych projektów. IF0021 powstało w Neapolu w 2009 roku z inicjatywy osób takich, jak: Emma Cianchi, Gilles Dubroca i Dario Casillo.

Program XII Festiwalu Zawirowania

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Scena Malarnia, Teatr Studio, Pl. Defilad 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close