Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: Teatr Tańca Zawirowania „Where should we go?”

Zdjęcie: Warszawa/XII Festiwal Zawirowania: Teatr Tańca Zawirowania „Where should we go?”

Fot. Marcin Hnatowski

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz spektaklu Where should we go? Teatru Tańca Zawirowania w choreografii grupowej. Dokąd mamy pójść? To ważne pytanie może być skierowane obecnie do większych społeczności, mniejszych grup ludzkich i poszczególnych jednostek. Wolność wyboru i wyrażania indywidualnego napotyka na opór, kiedy trzeba się dogadać i podjąć wspólną decyzję. Jaki rodzaj tańca chce się tworzyć, dla jakiego odbiorcy, w jaki sposób chce się mówić o swoich przemyśleniach, odczuciach i emocjach?

Choreografia: zbiorowa

Obsada: Elwira Piorun, Karolina Kroczak, Bartek Figurski, Szymon Osiński

Teatr Tańca Zawirowania powstał w 2004 roku pod auspicjami Fundacji Scena Współczesna. Założycielem oraz dyrektorem Teatru Tańca Zawirowania jest Włodzimierz Kaczkowski. Obecnie trzon Teatru Tańca tworzą: Elwira Piorun, Karolina Kroczak, Bartosz Figurski oraz Szymon Osiński. Niemalże od początku swojego istnienia Teatr Tańca Zawirowania nie tylko czynnie uczestniczy w procesach kulturotwórczych kraju, ale występuje ze swoimi spektaklami na festiwalach całego świata.

Program XII Festiwalu Zawirowania

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Warszawa: Bonum House, Augustówka 19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close