Warszawa/XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Wieczór Współczesnej Pantomimy

Zdjęcie: Warszawa/XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Wieczór Współczesnej Pantomimy

Z materiałów XII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu

Wersja do druku

Udostępnij

Wieczór teatralny, który stał się tradycją Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu, pomyślany został jako konfrontacja różnych technik, stylów i form w teatrze pantomimy.W czasie wieczoru widzowie będą mieli okazję oglądać prezentacje Warszawskiego Centrum Pantomimy, na które złożą się etiudy Studia Pantomimy w Teatrze Na Woli, Teatru Pantomimy Mimo oraz tegorocznej 5.edycji Międzynarodowej Szkoły Współczesnej Pantomimy.


Do udziału w prezentacjach zostali zaproszeni artyści pochodzący z różnych miejsc na świecie, którzy zaprezentują charakterystyczne dla ich pracy któtkie formy teatralne. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu jest jedynym festiwalem pantomimy na świecie, który decyduje się na takie działanie.

Ten wyjątkowy wieczór swojego ostatecznego kształtu nabiera na kilka godzin przed samą prezentacją. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że spektakl, w którym zobaczymy ponad 20 artystów będzie spetaklem różnorodnym, ukazującym różne oblicza współczesnej sztuki teatru pantomimy.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Na Woli, ul. Kasprzaka 22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close