Warszawa: XIII Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł: Valdimar Johannsson, Erna Omarsdottir „The Black Yoga Screaming Chamber” – instalacja

Zdjęcie: Warszawa: XIII Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł: Valdimar Johannsson, Erna Omarsdottir „The Black Yoga Screaming Chamber” – instalacja

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Jako wydarzenie towarzyszące XIII Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego Ciało/Umysł odbędzie się prezentacja instalacji The Black Yoga Screaming Chamber. To wygłuszone pomieszczenie, w którym każdy może wykrzyczeć się w odosobnieniu i zarejestrować swoje wrzaski. W projekcie wzięło udział już ponad 1200 osób. Tym razem z zarejestrowanych i specjalnie zmiksowanych krzyków powstanie mantra zatytułowana Głosy Reykjaviku.

18 września | godz. 20.30 | otwarcie

19 – 25 września | godz. 9.00 – 22.00

Więcej:
www.cialoumysl.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Warszawa: Teatr Studio, Pl. Defilad 1 (Bar Studio)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close