Warszawa/XIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Wieczór Współczesnej Pantomimy

Zdjęcie: Warszawa/XIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Wieczór Współczesnej Pantomimy

Wersja do druku

Udostępnij

Wieczór teatralny, który stał się tradycją Festiwalu. Pomyślany jako konfrontacja różnych technik, stylów i form w teatrze pantomimy. Do udziału w prezentacjach zostali zaproszeni artyści pochodzący z różnych miejsc na świecie, którzy zaprezentują charakterystyczne dla ich pracy krótkie formy teatralne. Ten wieczór swój ostateczny kształt nabiera na kilka godzin przed samą prezentacją. Wieczór, w którym zobaczymy kilkudziesięciu artystów będzie spektaklem ukazującym różne oblicza współczesnej pantomimy.

W Wieczorze Współczesnej Pantomimy udział wezmą między innymi: Gregg Goldston (USA),Alexander Neander (Francja), Wolfram Bodecker (Niemcy), Miro Kasprzyk (Słowacja), Grażyna Chmielewska,  Bartłomiej Ostapczuk, adepci Studia Warszawskiego Centrum Pantomimy oraz goście z Czech i Francji.

Więcej informacji o spektaklach i warsztatach na stronie festiwalu: http://www.mime.pl/

Logo Teatr Dramatyczny (oryginał)Logo Teatr Dramatyczny Scena na Woli (miniaturka)Logo Warszawskie Centrum Pantomimy (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy: Scena na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, ul. Kasprzaka 22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close