Warszawa/ XIV Ogrody Muzyczne: Rojotango Ensemble „Czerwone tango” – projekcja spektaklu

Zdjęcie: Warszawa/ XIV Ogrody Muzyczne: Rojotango Ensemble „Czerwone tango” – projekcja spektaklu

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

XIV Festiwal Ogrody Muzyczne zaprasza na projekcję spektaklu Czerwone tango Rojotango Ensemble w choreografii Erwina Schrotta. Gościem wieczoru będzie Beata Maja Gellert z Akademii Tanga Argentyńskiego.

Światowej sławy baryton Erwin Schrott wkrada się w świat pojedynków ulicznych, kocich kroków tanga Piazzoli i zmysłowości rumby Jobima. Wspaniałe przedstawienie emocjonalnej muzyki tanecznej głosem rodem z opery. Erwin Schrott dal się poznać publiczności jako świet­ny śpiewak operowy, bas-baryton. Występował w Metropolitan Opera w Nowym Jorku, w Covent Garden w Londynie, koncertował na wszyst­kich kontynentach, szczególny nacisk kładąc na występy w Ameryce Południowej, skąd pochodzi. Ale oprócz jego kreacji w naj­popularniejszych operach Mozarta, Verdiego, Pucciniego Erwin Schrott ma także drugą muzyczną twarz, którą ujawnił dopiero niedawno.

dyrygent: Frantisek Janaska,

wykonawcy: Rojotango Ensemble

ZDF/ARTE 2013

Więcej o festiwalu

BILETY

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Dziedziniec Wielki Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close