Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Aleksiej Mironow „Bon Voyage”

Zdjęcie: Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Aleksiej Mironow „Bon Voyage”

Fot. Andrej Romenskij

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy i Warszawskie Centrum Pantomimy zapraszają na jubileuszową, XV edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu. Aleksiej Mironow pokaże spektakl Bon Voyage. Spektakl Aleksieja Mironowa Bon Voyage prezentowany jest przez mima, klauna rozbudzającego w widzach całe spektrum uczuć, od wybuchów śmiechu po refleksyjny smutek. Mironow balansuje na granicy zakłopotania i komizmu, poezji i codzienności. Jego postaci często znajdują się w dziwnych miejscach i nietypowych sytuacjach. Jego komiczne występy oczarowały publiczność teatralną, kabaretową i festiwalową na całym świecie. Niekończąca się improwizacja, nowe akcenty i niespodziewany rozwój zdarzeń składają się na doskonałe i jedyne w swoim rodzaju połączenie.

Aleksiej Mironow to światowej sławy klaun, który występował  m.in., w słynnym Cirque de Soleil. Wykształcił unikalny styl, dzięki któremu dotarł na światowy szczyt współczesnej komedii fizycznej i klaunady.

www.mironovcomedy.de


www.mimowie.pl

Więcej informacji: http://www.mime.pl/

 

Strona Warszawskiego Centrum Pantomimy: www.mimecenter.eu

 

Bilety: 22 632 24 78

kasa@teatrdramatyczny.pl

www.bilety.teatrdramatyczny.pl

Festiwal jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)   Logo Teatr Dramatyczny (miniaturka)   Logo Teatr Dramatyczny Scena na Woli (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Scena na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, ul. Kasprzaka 22.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close