Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Compagnia Atacama „TU MIA (You Mine)”

Zdjęcie: Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Compagnia Atacama „TU MIA (You Mine)”

Compagnia Atacama "TU MIA (You Mine)", fot. Vanessa D'Orazzi

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zapraszają na spektakl TU MIA (You Mine) włoskiego zespołu Compagnia Atacama.

O spektaklu:

TU MIA (You Mine) skupia się na dwóch osobach, na relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Bycie mężczyzną, bycie kobietą, zderzenie płci, jedna dopełniająca drugą, miłość, stopienie się w jedność, własność, posiadanie, kontrola, utrata limitów. Degeneracja relacji, rywalizacja, samookaleczenie. Agresja, upokorzenie, silniejszy niszczy słabszego. Przemoc określa pozycję, prowadzi do zniszczenia. Agresja wobec kobiet, ich zabójstwa, przemoc płciowa, Sinobrody, Potwór, Ogr, Choroba, Morderstwo.

Pomysł, Choreografia, Reżyseria: Patrizia Cavola, Ivan Truol

Występują: Patrizia Cavola, Ivan Truol

Muzyka oryginalna: Epsilon Indi

Tenor: Roberto Manuel Zangari

Kostiumy: Medea Labate

Oświetlenie: Danila Blasi

Produkcja: Atacama

Przy współpracy z Ministerstwem Dziedzictwa i Działalności Kulturowej i Turystyki – Dział Rozrywki oraz Lazio Region – Oddział Kultury i Polityki Młodzieżowej.

Atacama Company

Zespół został założony w 1999 roku przez tancerkę i choreografkę Patrizię Cavolę oraz dyrektora artystycznego, choreografa, tancerza i aktora Ivána Truoli. Grupa jest wspierana przez M.I.B.A.C.T. Od 2009 roku ma swoją siedzibę w La Scatola dell’Arte w Rzymie, będącego miejscem treningów i realizacji występów. Ich działania były prezentowane w wielu teatrach oraz na międzynarodowych festiwalach we Włoszech, Francji, w Niemczech, Hiszpanii, Belgii i Brazylii.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close