Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Teatr Tańca Zawirowania & Valerie Green/Dance Entropy „Everything”

Zdjęcie: Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Teatr Tańca Zawirowania & Valerie Green/Dance Entropy „Everything”

Teatr Tańca Zawirowania & Valerie Green/Dance Entropy "Everything", fot. materiały własne organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Everything to instalacja taneczna, odwołująca się do stale rozszerzającego się wszechświata. Performans wchodzi w interakcję z konstelacją gwiazd i ciałem człowieka w różnych stanach formacji i eksplozji. Inspirowany astrofotografią, teorią strun, łączności oraz medytacji w przestrzeni i czasie. Nowa praca łączy wzrokowy, fizyczny oraz emocjonalny przekład kosmosu. Praca powstała jako rezultat wymiany kulturalnej oraz współpracy pomiędzy Valerie Green/Dance Entropy a Teatrem Tańca Zawirowania.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close