Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: The Human Expression Dance Company „Invisible Habitudes”

Zdjęcie: Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: The Human Expression Dance Company „Invisible Habitudes”

The Human Expression Dance Company "Invisible Habitudes", fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zapraszają na spektakl Invisible Habitudes zespołu The Human Expression Dance Company z Singapuru.

O spektaklu:

W świecie nagłych zmian politycznych i społecznych, doświadczamy licznych opinii i przekonań, wielu skrajnych i bezwzględnych. Odnalezienie własnego spojrzenia i tożsamości staje się coraz bardziej skomplikowane. W spektaklu Invisible Habitudes, urodzony w Malezji, osiadły w Singapurze choreograf Swee Boon Kuik zgłębiał te problemy poprzez język tańca, gdzie rzetelność i płynność ruchu przenikały się w dialogu pomiędzy ciałem a jego otoczeniem. Ten projekt został stworzony przy użyciu metodologii zwanej „puste ciało”, skoncentrowanej na dopasowaniu umysłu, ciała i serca.

Dyrektor artystyczny, choreograf: Swee Boon Kuik

Kompozytor, wykonanie na żywo: Yujun Wang

Oświetlenie: Adrian Tan

Kostiumograf: An Ni Loo

Występują: Anthea Seah, Brandon Khoo, Billy Keohavong, Lynette Lim, Zu You Ng, Klievert Jon Mendoza

Asystent Dyrektora artystycznego i instruktora ruchu: Anthea Seah

Instruktor ruchu: Billy Keohavong

 

 

The Human Expression Dance Company

Zespół tańca współczesnego, który dba o najwyższy poziom artystyczny swoich prac. Został założony w 2008 roku przez Kuika Swee Boona. Występował podczas głównych wydarzeń na: Singapore Arts Festival, Esplanade da:ns Festival, International Festival Les Hivernales w Awionionie (Francja), Oriente Occidente Festival w Rovereto (Włochy), SIDance Festival i Seoul Performing Arts Festival w Połudiowej Korei, Beijing i Guangdong Dance Festival w Chinach, Yokohama Dance Collection na TPAM, Niigata International Dance Festival w Japonii, Auckland Arts Festival w Nowej Zelandii i wielu innych. Poprzez wyjątkowość cielesnych i ruchowych prac, T.H.E. zanurza się głęboko w uniwersalne, ludzkie doświadczenia. Punktem wyjścia twórczości zespołu jest dziedzictwo i historia Singapurczyków, zestawione z wnikliwymi obserwacjami nowoczesnego społeczeństwa.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Warszawa: Pin-Up Studio, ul. Nowogrodzka 84/86

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close