Warszawa/XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: A3 Teatr „Plan lekcji”

Zdjęcie: Warszawa/XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: A3 Teatr „Plan lekcji”

Fot. Piotr Chlipalski

Wersja do druku

Udostępnij

W czerwcu Warszawa stanie się centrum światowej pantomimy i teatru ruchu. Na scenach Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy (Scena na Woli i Scena Przodownik) w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu publiczność zobaczy swoich stałych ulubieńców. Teatr A3 pokaże słodko-gorzką opo­wieść o szkolnej klasie, poszerzając granice wyobraźni. Spektakl stanowi historię o szkolnej klasie, opowiedzianą gestem. Ożywają wspomnienia, uruchamiają się rytuały znane każdej klasie – podpowiadanie, dzielenie się kanapkami. W kolejnych obrazach publiczność obserwuje pierwsze porażki, pierwsze miłości i wspólne zabawy. A3 Teatr zaprasza widzów w podróż do wszystkim znanej przeszłości szkolnej, słodko-gorzkiego świata wspomnień.

Scenariusz, reżyseria: Dariusz Skibiński

Muzyka: Jacek Hałas

Występują: Dariusz Skibiński, Stanisław Vojtechowski, Jan Kochanowski/Bartłomiej Ostapczuk

A3 Teatr łączy ruch z muzyką. Przetwarza codzienność tworząc z niej kod rytuałów, niezależnych aktów, które układają się na scenie w sekwencje. W swoich spektaklach pozostawia widzom ogromną przestrzeń interpretacyjną.

Program, opisy spektakli i szczegółowe informacje na temat festiwalu dostępne są na stronie: http://www.mime.pl/

Bilety

www.biletyteatrdramatyczny.pl
tel. 22 656 68 44
kasa@teatrdramatyczny.pl

Organizatorzy:

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Warszawskie Centrum Pantomimy.

Logo Teatr Dramatyczny (miniaturka) Logo Teatr Dramatyczny Scena na Woli (miniaturka)Logo Warszawskie Centrum Pantomimy - nowe (miniaturka)

Festiwal jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close