Warszawa/XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Modern Mime Evening „Wieczór Współczesnej Pantomimy”

Zdjęcie: Warszawa/XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu: Modern Mime Evening „Wieczór Współczesnej Pantomimy”

Fot. Daniel Rudzki

Wersja do druku

Udostępnij

W czerwcu Warszawa stanie się centrum światowej pantomimy i teatru ruchu. Na scenach Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy (Scena na Woli i Scena Przodownik) w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu publiczność zobaczy swoich stałych ulubieńców. Wieczór Współczesnej Pantomimy w międzynarodowym składzie stał się tradycją Festiwalu Sztuki Mimu. Wieczór pomyślany jest jako konfrontacja różnych technik, stylów i form w teatrze pantomimy. Do udziału w prezentacjach zostają zaproszeni artyści, pochodzący z różnych miejsc na świecie, którzy prezentują charakterystyczne dla ich pracy krótkie formy teatralne. Widzowie zobaczą kilkudziesięciu artystów, którzy zaprezentują różnorodność i często odmienne oblicza współczesnej sztuki teatru pantomimy.

Wystąpią m.in.: Wolfram von Bodecker (Niemcy), Alexander Neander (Francja), Luisa Braga (Szwajcaria), Mai Rojas (Hiszpania), Bartłomiej Ostapczuk (Polska), Radim Vizvary (Czechy).

Program, opisy spektakli i szczegółowe informacje na temat festiwalu dostępne są na stronie: http://www.mime.pl/

Bilety

www.biletyteatrdramatyczny.pl
tel. 22 656 68 44
kasa@teatrdramatyczny.pl

Organizatorzy:

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Warszawskie Centrum Pantomimy.

Logo Teatr Dramatyczny (miniaturka) Logo Teatr Dramatyczny Scena na Woli (miniaturka)Logo Warszawskie Centrum Pantomimy - nowe (miniaturka)

Festiwal jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close