Warsztat-casting Rafała Urbackiego

Zdjęcie: Warsztat-casting Rafała Urbackiego

Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie zaprasza na warsztat-casting  Rafała Urbackiego. Projekt przeznaczony jest dla osób o alternatywnej motoryce, z różnym doświadczeniem tanecznym, nawiązujący do dotychczasowego doświadczenia artysty na polu projektów artystycznych i społecznych.  Jak pisze Urbacki, „jeśli ruszasz się zawodowo, jakkolwiek albo masz w planach rozpocząć pracę ze swoim ciałem to zapraszam na dwugodzinny warsztat, podczas którego wykorzystując techniki świadomościowe dla tancerzy, przyjrzymy się naszym przyzwyczajeniom ruchowym lub spróbujemy pójść w nieco innym niż zazwyczaj kierunku. Warsztat ma na celu zainspirowanie osób o alternatywnej motoryce do poszukiwań w zakresie tego, czym dysponują, czyli unikatowymi jakościami ruchowymi, dzięki którym będziemy mogli wspólnie stworzyć projekt ruchowy”.

Zgłoszenia na warsztat-casting można dokonać za pośrednictwem strony: www.ruch.ezapisy.pl

Po warsztacie wybrana grupa uczestników zostanie zaproszona do udziału w projekcie społecznym Rafała Urbackiego, który będzie próbą krytycznej refleksji na temat postaw wobec osób niepełnosprawnych w społeczeństwie demokratycznym.

Prapremiera spektaklu odbędzie się w styczniu na scenie Instytutu Teatralneg. Warto przypomnieć, że solowy spektakl Urbackiego – Mt 9,7 −został pokazany w tym samym miejscu podczas przeglądu „Polityki tańca” w maju br. Warszawska publiczność i uczestnicy warsztatów będą mieli ponowną okazję do jego obejrzenia dzień wcześniej, 5 listopada o godz. 19.00.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1, Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close