Wersja do druku

Udostępnij

Ważnym uzupełnieniem wizyty Wuppertal Tanztheater na III Dniach Sztuki Tańca oraz konferencji naukowej, poświęconej twórczości Piny Bausch (impreza towarzysząca X Festiwalowi Ciało/Umysł) są warsztaty prowadzone przez Janusza Subicza, dawnego tancerza zespołu choreografki, w dniach 17-18 września.

Janusz Subicz – tancerz, aktor, choreograf, pedagog. W latach 1979-1994 związany na stałe z zespołem Tanztheater Wuppertal Pina Bausch. Od roku 1994 działa niezależnie jako pedagog, prowadząc warsztaty, współpracując z teatrami. Jest założycielem Centrum Pracy Twórczej w Jagniątkowie, koło Jeleniej Góry.

Na jesieni 2010 roku Janusz Subicz i Nazareth Panadero poprowadzili warsztaty taneczne dla studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra  Zelwerowicza w Warszawie. We wrześniu b.r. Subicz powraca, by znów pokierować otwartymi warsztatami, tym razem adresowanymi nie tylko do studentów AT.

17-18 września w godzinach 10.00-17.00,  Akademia Teatralna – Teatr Collegium Nobilium

Opłata za udział wynosi 200 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy:                                                                         

http://www.cialoumysl.pl/festiwal/formularz?fid=6

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Akademia Teatralna - Teatr Collegium Nobilium

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close