Wejherowo: Warszawskie Centrum Pantomimy „Agua de Lagrimas” – chor. Lionel Menard

Zdjęcie: Wejherowo: Warszawskie Centrum Pantomimy „Agua de Lagrimas” – chor. Lionel Menard

Fot. Katarzyna Chmura-Cegiełkowska

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl Agua de Lagrimas Warszawskiego Centrum Pantomimy, który miał premierę podczas XIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Mimu, zostanie pokazany w Wejherowie. Spektakl stanowi historia Pana Jeffersona – leciwego i doświadczonego mistrza perfumiarskiego, który cieszy się uznaniem od czasu stworzenia bardzo popularnego zapachu. Ale niestety, moda przemija, a wraz z nią sława pana Jeffersona. Pewnego dnia puka do jego drzwi Frollo, osobnik tak paskudny, że aż przerażający, który w zamian za nocleg i posłanie, proponuje mu zajęcie się obejściem. Chcąc poświęcić się bez reszty tworzeniu nowego zapachu, pan Jefferson przyjmuje tę jakże korzystną propozycję, której konsekwencje wkrótce nadejdą.

 

Reżyseria Lionel Menard

Współpraca Bodecker & Nenader Compagnie

Występują: Maja Pieczerak, Ewelina Grzechnik, Marta Grądzka, Paweł Kulesza, Bartłomiej Ostapczuk.

Warszawske Centrum Pantomimy

Celem Warszawskiego Centrum Pantomimy jest tworzenie przestrzeni, w której możliwy jest prawdziwy rozwój sztuki teatru pantomimy. WCP jest organizatorem warsztatów, do których zapraszani są uznani artyści tej sztuki z kraju i zagranicy. Dużą wagę przywiązujemy do wspierania projektów teatralnych z dziedziny sztuki mimu oraz produkcji spektakli pantomimy. Wierzymy, że prowadzone na różnych płaszczyznach działania edukacyjne i artystyczne, utworzenie profesjonalnego zespołu teatralnego a także planowane publikacje wypełnią lukę powstałą po zamknięciu w 2001r. Warszawskiego Teatru Pantomimy oraz przyczynią się do wzrostu zainteresowania odkrywaną na nowo Sztuką Mimu.

Trailer

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Wejherowo: Filharmonia Kaszubska, ul. Sobieskiego 255

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close