Wieliszew: „Imago” – spektakl teatru tańca

Zdjęcie: Wieliszew: „Imago” – spektakl teatru tańca

Fot. Andrzej Stawiński.

Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Kultury w Wieliszewie zaprasza na prezentację przedstawienia Imago. Jest to dyplomowy spektakl teatru tańca stworzony przez mieszkankę Gminy Wieliszew, absolwentkę Akademii Muzycznej w Łodzi – Karinę Warnel, przy współpracy z tancerkami Teatru Tańca Jazzgot, pasjonującymi się ekspresyjną i emocjonalną formą tańca: Karoliną Aniołkowską, Jadwigą Meissner, Kaludią Skomorowską, Oliwią Warnel i Dominiką Zychowicz.

Etiuda Imago poddaje analizie pojęcie wolności i swobody w życiu człowieka. Gdy żyjemy w pojedynkę, nic nas nie ogranicza – żyjemy dla siebie, ale czy to jest właśnie pełnią naszej wolności? Czy w samotności nie brak nam sił do czerpania z życia w pełni, czy nie jest tak, że dopiero mając przy sobie drugiego człowieka, możemy być naprawdę wolni? Główna bohaterka spektaklu przedstawia przewrotną opowieść o poszukiwaniu wolności i swobody w istnieniu.

choreografia: Karina Warnel
występują tancerki Teatru Tańca „Jazzgot”:
Karolina Aniołkowska, Jadwiga Meissner, Kaludia Skomorowska, Oliwia Warnel, Dominika Zychowicz
czas trwania: 60 minut

Bilety (10 zł) dostępne w GCK w Łajskach oraz tuż przed spektaklem.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Wieliszew: Ośrodek Kultury, Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona, ul. Modlińska 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close