Wrocław: 15. Wrocławski Festiwal Ruchu CYRKULACJE

Zdjęcie: Wrocław: 15. Wrocławski Festiwal Ruchu CYRKULACJE

15. edycja Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE. Grafika: materiały własne organizatora.

Organizatorzy Wrocławskiego Festiwalu Ruchu CYRKULACJE zapraszają na 15. edycję spotkań, które odbędą się w dniach od 30 kwietnia do 5 maja 2024 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

CYRKULACJE to festiwal, który spaja idea otwartości i spotkania. W jego centrum znajduje się ruch, który jest narzędziem do doświadczania świata i komunikacji z drugim człowiekiem. W odczuciu organizatorów to właśnie budowana wspólnota oparta na wymianie doświadczeń i czerpaniu radości z ruchu jest tym, co tworzy Festiwal CYRKULACJE.

W tym roku pedagogami prowadzącymi festiwalowe warsztaty będą: Jacek Owczarek, Gosia Mielech, Iwona Olszowska, Ksenia Opria, Ditte Berkeley, Katarzyna Brzezińska, Ilona Gumowska, Sebastian Flegiel, Michał Strugarek, Agata Rutkowska, Marta Grabowska, Angelika Mizińska, Adrianna Stasiak, Tomasz Domański, Tomasz Pacan i Sam Alty.
W programie festiwalu uczestnicy znajdą warsztaty mistrzowskie, ścieżki twórcze, laboratoria i lekcje otwarte. Oprócz zajęć, każdego dnia odbywać się będą dżemy taneczne.

Zajęcia odbywać się będą w Studiu Na Grobli Instytutu Grotowskiego (Na Grobli 30/32, Wrocław), w Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego (Księcia Witolda 62, Wrocław,) i w sali Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego (Rynek Ratusz 27, Wrocław)

Zapisy i rejestracja: https://cyrkulacje.wroclaw.pl/zapisy/

Więcej informacji na stronie: https://cyrkulacje.wroclaw.pl/

Festiwal powstał dzięki wsparciu Urzędu Miasta Wrocław i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Partnerem Głównym Festiwalu CYRKULACJE jest Instytut im. Jerzego Grotowskiego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

Wrocław: Studio Na Grobli, Centrum Sztuk Performatywnych, Sala Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close