Wrocław/Bandit Queen Circus: Kafri Cocktail „The Kitcheon Show”

Zdjęcie: Wrocław/Bandit Queen Circus: Kafri Cocktail „The Kitcheon Show”

Fot. z materiałów Bandit Queen Circus

Wersja do druku

Udostępnij

Bandit Queen Circus zaprasza na cykl spotkań z szeroko pojętymi przyjemnościami wizualnym,i na które składać się będą przedstawienia, pokazy i warsztaty. Widzowie będą obracać się wokół cyrku, burleski, iluzji i kabaretu cyrkowego. 8 marca można zobaczyć kabaret cyrkowy The Kitchoen Show Kafri Cocktail – kicz w dobrym stylu, czyli multikolorowa, odlotowa bajka dla dorosłych.Tytułowy Kitchœn, to forma klasyfikowana pomiędzy street show, a pokazem scenicznym. Groteskowa historia „kurki domowej” w jej ukochanym żywiole – kuchni.

 

Na pokaz składa się zbiór gagów zawierających elementy iluzji, żonglerki, klaunady oraz zaczarowanych baniek mydlanych. Publiczność jednak nie siedzi w zadumie, czekając na kolejny „numer” – oni również znajdują się w The Kitchœn Show! W figlarnym stylu Kafri wymyśla zadania dla swoich widzów, wciągając ich do wspólnej zabawy na scenie. Wisienką na torcie tej wybornej zabawy jest pokaz hula hoop z czterema obręczami. Grand Finale jest radosną eksplozją energii, którą Kafri pozostawia widzom do skonsumowania podczas dalszej zabawy.

 

Bilety na spektakle do nabycia w klubie Niskie Łąki, lub rezerwacja pod adresem e-mail: malgorzata.rachanczyk@bqcircus.pl w cenach:

The Kitchoen Show Kafri Cocktail
10zł w przedsprzedaży / 15zł w dniu spektaklu.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Wrocław: GrusOFFisko ul. Jedności Narodowej 93

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close