Wrocław/Bandit Queen Circus: Warsztaty Hula Hoop z Kafri Cocktail

Zdjęcie: Wrocław/Bandit Queen Circus: Warsztaty Hula Hoop z Kafri Cocktail

Fot. Linda Parys

Wersja do druku

Udostępnij

Bandit Queen Circus i Kafri Cocktail zapraszają na warsztaty Hula Hoop, które odbędą się 9 marca, w godzinach 11.00-13.00 we Wrocławiu, w ramach cyklu Bandit Queen Circus z okazji Dnia Kobiet. 

 

Info i zapisy na warsztaty pod adresem agata.piesiewicz@bqcircus.pl (ilość miejsc ograniczona) :
Hula Hoop 
2h – 40zł

 

Hula Hoop z Kafri Cocktail – podstawowy kurs tańca z obręczami. Bazowe techniki z dodatkową dawką efektownych trików, będące idealnym wprowadzeniem do codziennej praktyki hula hoop.

Kafri Cocktail, prywatnie Agata Piesiewicz, związana jest ze sceną cyrkową od około 10 lat. Założyciel, producent i dyrektor artystyczny Bandit Queen Circus. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w ramach projektów tańca z ogniem, obecnie jako animator, artysta cyrkowy, performer występuje (m.in. It’s a Freak Show, The Kitchoen Show), uczy, bawi publiczność szeroką paletą barw cyrku. Jej drugą pasją, zaraz obok tańca z hula hoop jest kostiumografia.

 

Kafri o warsztacie:

„Nauczymy się podstawowych ruchów oraz technik manipulacji obręczami. Hula hoop, wbrew powszechnej opinii, uruchamia nie tylko mięśnie brzucha, lecz całe ciało. W przyjemny sposób rozluźnia a jego rytm wprowadza całe ciało w trans. Ucząc podstawowych technik pragnę zachęcić uczestników do dalszej praktyki, będącej, zarówno aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu, jak i nietypową, ciekawą formą ćwiczeń. Poza klasycznymi ruchami wokół bioder, klatki piersiowej, kolan czy szyi na warsztacie zaprezentuję serię trików opierających się na manipulacji obręczami, stanowiących urozmaicenie codziennej praktyki. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób, niezależnie od umiejętności, wieku, czy budowy ciała.”

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Wrocław: GrusOFFisko ul. Jedności Narodowej 93

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close