Wrocław/Cyrkulacje 2013/Otwarte Lekcje: Yaniv Mintzer – Ruch inspirowany metodą Ilana Lev

Zdjęcie: Wrocław/Cyrkulacje 2013/Otwarte Lekcje: Yaniv Mintzer – Ruch inspirowany metodą Ilana Lev

Plakat: Łukasz Murgrabia (zdjęcie), Jarosław Mazurek (grafika).

Wersja do druku

Udostępnij

Yaniv Mintzer: „To zajęcia ruchowe inspirowane pracą Ilana Lev, które są okazją do znalezienia relaksu PRZEZ twoje ciało – obserwacje i odczucia tego, jak twoje ciało się porusza. Zajęcia pomogą odrzucić wszelkie nawyki ruchowe raz zaprosić ciało do realnej i świadomej pracy, bez wysiłku i ambicji; zrozumieć, że w każdym nawet najdrobniejszym ruchu kryje się wiedza i potencjał, a ciało uczy się na każdym kroku i bez przerwy.”

Yaniv Mintzer (Izrael) – Muzyk, tancerz, terapeuta, nauczyciel. Praktykuje i uczy kontakt improwizacji od 2004 roku. Uczył się od wielu wspaniałych nauczycieli jak: Andrew Harwood, Nancy Starks Smith, Peter Bingham and Martin Keough. W ciągu ostatnich 3 lat komponował i tworzył improwizowaną muzykę do teatru, tańca i improwizowanych performansów w Izraelu, Rosji, Japonii i Europie Wschodniej. Uczy kontakt improwizacji i improwizacji w Yafo Group School w Tel Avivie, na Uniwersytecie w Haifie, a także za granicą. Prezentował swoje performance w Japonii, Izraelu, Polsce i na Słowacji, podczas międzynarodowych festiwali sztuki i tańca. Pracuje jako terapeuta metody Ilan Lev z niezależnymi tancerzami, a także grupami (Bat Sheva, Vertigo).

Więcej o metodzie Ilana Lev

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:30

Wrocław: Studio na Grobli, Instytut im. Jerzego Grotowskiego, ul. Na Grobli 30/32. Lekcja w godzinach 16.30-18.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close