Inne

Wrocław/II Rusza Festiwal: De Stilte „1-2s” – spektakle i warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Wrocław/II Rusza Festiwal: De Stilte „1-2s” – spektakle i warsztaty dla dzieci

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Rusza Festiwal oraz Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci zapraszają na 1-2s. Spektakl przeznaczony jest dla dziecięcej widowni, którego strukturę stanowi kilka tanecznych duetów. Widownia obserwuje artystów umiejscawiając się z trzech stron czerwonej podłogi. Konfrontacja pomiędzy dwoma tancerzami rozgrywa się na oczach widza, a efekt performansów zostaje wzmocniony dzięki następującym po nich warsztatom. Podczas jednego popołudnia zostaną zaprezentowane trzy duety, z których każdy zakończy się warsztatem przeznaczonym dla młodych widzów. Wstęp na spektakle i warsztaty jest bezpłatny.

Wykonanie: Natalya Kasparova, Femke Somerwil/Gertien Bergstra oraz Jack Timmermans

Trwają zapisy na zajęcia z najlepszymi światowymi tancerzami, performerami oraz pedagogami. W zależności od wybranych warsztatów są jeszcze wolne miejsca, jednak warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy odbywają się drogą mailową: info@ruszafestiwal.pl. Można wybrać pojedyncze zajęcia lub skorzystać z karnetu na cały festiwal. W programie znajdziemy wiele bezpłatnych warsztatów, a płatne zaczynają się już od 25 złotych.

 

Więcej informacji o warsztatach, pedagogach oraz harmonogram festiwalu na stronie: www.ruszafestiwal.pl

Do pobrania:

Program festiwalu

Harmonogram

Cennik

Mapka miejsc

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close