Wrocław/II Rusza Festiwal: Partnering vs. Improwizacja – Natalia Pieczuro – lekcja otwarta

Zdjęcie: Wrocław/II Rusza Festiwal: Partnering vs. Improwizacja – Natalia Pieczuro – lekcja otwarta

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Zajęcia poświęcone są pracy w duecie – partneringowi. Uczestnicy będą słuchać siebie i innych. Słuchać i starać się zrozumieć. Praca będzie oparta na konkretnych zadaniach fizycznych z wykorzystaniem improwizacji. Głównym kontekstem pracy będzie partner – druga osoba. To praca z nim, będzie wpływać i tworzyć zróżnicowane jakości, tempo i rytm ruchu.  

Natalia Pieczuro jest polską tancerką i performerką, mieszkającą w Belgii. Studiowała taniec i choreografię w SEAD – Salzburg Experimental Academy of Dance. Swoje wykształcenie i doświadczenie zdobyła ucząc się od i biorąc udział w projektach takich artystów, jak: Jozef Frucek (Rootlessroot), Rob Hayden (Ultima Vez), Lisi Estaras (Ballet C de la B) i Matej Kejzar (Rosas). Natalia tworzy również własne prace – solo in.side.out czy duet Traces.

Trwają zapisy na zajęcia z najlepszymi światowymi tancerzami, performerami oraz pedagogami. W zależności od wybranych warsztatów są jeszcze wolne miejsca, jednak warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy odbywają się drogą mailową: info@ruszafestiwal.pl.Można wybrać pojedyncze zajęcia lub skorzystać z karnetu na cały festiwal. W programie znajdziemy wiele bezpłatnych warsztatów, a płatne zaczynają się już od 25 złotych.

 

Więcej informacji o warsztatach, pedagogach oraz harmonogram festiwalu na stronie: www.ruszafestiwal.pl

Do pobrania:

Program festiwalu

Harmonogram

Cennik

Mapka miejsc

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:45

Wrocław: Aula ASP, pl. Polski 3/4, godz. 10.45-12.45 (śr, czw, pt), 12.30-14.30 (sb, nd)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close