Wrocław/II Rusza Festiwal – prolog: Erez Zohar „GaGa/Repertuar/Improwizacja” – warsztat

Zdjęcie: Wrocław/II Rusza Festiwal – prolog: Erez Zohar „GaGa/Repertuar/Improwizacja” – warsztat

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Da Się zaprasza na warsztaty GaGa z Erezem Zoharem, które odbędą się w ramach prologu do II Rusza Festiwalu.

Termin: 15 marca, niedziela: 10:00 – 12:30 – gaga class, 14:00 – 15:30 – repertuar , 15:45 – 17:30 – improwizacja w oparciu o repertuar. Cena: karnet obejmujący całość: 180zł, karnet tylko na lekcje gaga – 120zł, karnet tylko na repertuar – 130 zł, karnet na improwizację – 120zł.

Zgłoszenia: marynia.fekecz@gmail.com
info@ruszafestiwal.pl, telefon: 609 773 462.

GaGa to metoda pracy z ciałem, która polega na całkowitym podążaniu za głosem nauczyciela, który poprzez werbalnie i pozawerbalnie komunikaty prowadzi nas przez różnego rodzaju jakości i wrażenia ruchowe. Działanie na zajęciach opiera się na słuchaniu tego, co proponuje nauczyciel, przepuszczaniu informacji przez swoje ciało i na twórczej improwizacji tu i teraz.

Warsztat GaGa:
– zajęcia GaGa dancers/people to zajęcia, które są przeznaczone zarówno dla tancerzy i dla każdego zainteresowanego językiem gaga.
– repertuar to zajęcia, na których wiedza i umiejętności zdobywane na zajęciach GaGa będą wykorzystywane w tworzonej przez prowadzącego choreografii
– zajęcia z improwizacji oparte na zajęciach z repertuaru

Erez Zohar rozpoczął treningi tańca jako członek lokalnych zespołow, w tym Hora Jerusalem i Jerusalem Tap Dance Company. Otrzymał kilka stypendiów Sharett z America-Israel Cultural Foundation, jak również dotację z Ministry of Culture and Education. Absolwent Akademii Muzycznej i Tańca w Jerozolimie, wstąpił do Batsheva Ensemble w 2002 roku i tańczył z Batsheva Dance Company w latach 2005-2012. W Batsheva, występował w repertuarze Ohada Naharina, Sharon Eyal i Yasmeen Godder. Erez rozpoczął nauczanie Gaga w 2003 roku i prowadził zajęcia warsztatowe w Izraelu i na całym świecie. Obecnie jest niezależnym tancerzem i twórcą, a także certyfikowanym terapeutą w metodzie Ilan Lev. Erez pełni również funkcję dyrektora artystycznego w Bye Bye Ballet szkole tańca współczesnego w St Petersburgu, w Rosji.

W trakcie zajęć nie używamy luster. Nie robimy przerw.

Kupując cały karnet na zajęcia z GaGa dostaje się 20% zniżkę na warsztat z Agatą Siniarską.

Rezerwacja miejsca możliwa tylko poprzez zgłoszenie na maila.

Dane do przelewu:
FUNDACJA DA SIĘ
ul. Nowodworska 8/11
54-434 Wrocław

ING Bank Śląski S.A.
59 1050 1575 1000 0090 3028 0904

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Wrocław: Hostel The One, ul. Rynek 30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close