Wrocław/II Rusza Festiwal: Wystawa prac powstałych podczas warsztatów choreograficznych dla dzieci z Segni Mossi

Zdjęcie: Wrocław/II Rusza Festiwal: Wystawa prac powstałych podczas warsztatów choreograficznych dla dzieci z Segni Mossi

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy II Rusza Festiwalu zapraszają na wystawę prac plastycznych wykonanych przez dzieci uczestniczące w warsztacie choreograficznym prowadzonym przez duet Segni Mossi. Simona Lobefaro i Alessandro Lumare (założyciele grupy) badają relację pomiędzy tańcem, jako materią o wymiarze przestrzennym i emocjonalnym a znakiem graficznym, jako „przedłużeniem” ciała i akcji. W ramach RUSZA FESTIWALU Segni Mossi poprowadzą dwudniowy bezpłatny warsztat dla dzieci, w którym zaproponują zadania plastyczne, ruchowe i ogólnorozwojowe,  dając młodym uczestnikom pole do plastyczno-ruchowej ekspresji. Rezultatem pracy-zabawy uczestników warsztatu będą dzieła plastyczne, których prezentacja w postaci wystawy otworzy II edycję Rusza Festiwalu.

Więcej informacji o warsztatach, pedagogach oraz harmonogram festiwalu na stronie: www.ruszafestiwal.pl

Do pobrania:

Program festiwalu

Harmonogram

Cennik

Mapka miejsc

ARCHIWUM PREZENTACJI

Wrocław: Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close