Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016: Rafał Minkiewicz „Bez szans”

Zdjęcie: Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016: Rafał Minkiewicz „Bez szans”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach III edycji Laboratorium Ruchu ESK 2016 i Centrum Inicjatyw Artystycznych zapraszają na premierę solowego spektaklu Rafała Minkiewicza Bez szans. 

O spektaklu:

Istnieje przekonanie, że człowiek jest jednostką silną i potrafi pokonać wszystkie napotkane przez siebie trudności. Czy jest on na tyle silny, by przetrwać naturalne katastrofy i przezwycięzyć siły grawitacji? Ta choreografia stanowi metaforę osób, które przekonane o swojej wielkości, czynami i słowami krzywdzą innych. Zapominają o tym, że wszyscy ludzie stworzeni są z tego samego kruchego materiału, który w starciu z żywiołami jest po prostu bez szans.

choreografia i wykonanie: Rafał Minkiewicz

Rafał Minkiewicz – wieloletni tancerz zespołu ADENA w Opolu, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w kategoriach modern oraz jazz. Szkolił się na licznych warsztatach m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie oraz Zion Ballet Studio w Japonii. Brał udział w licznych spektaklach i musicalach. Ukończył szkołę Rambert School of Ballet and Contemporary Dance w Londynie. Wystąpił na deskach Royal Opera House w Londynie. Rafał jest typem obserwatora i uwielbia obserwować ludzkie zachowania życia codziennego, które są jedną z głównych inspiracji w jego twórczości.

Bilety: 10zł

Kurator projektu: Adam Kamiński

Projekt Laboratorium Ruchu ESK 2016  – III edycja realizowany we współpracy z ESK 2016 i z Instytutem Muzyki i Tańca.

Logo ESK Wrocław (miniaturka)    IMIT (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

premiera •

godz. 18:30

Wrocław: Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Tęczowa 79/81

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close