Wrocław/I’m part of: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Zdjęcie: Wrocław/I’m part of: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Ramona Nagabczyńska „pURe”. Fot. Maciej Rukasz.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Biura Wrocław 2016 I’m part of odbędzie się pokaz spektaklu Out Cry w wykonaniu absolwentów Wydziału Teatru Tańca AST w Bytomiu w choreografii Edana Gorlickiego. I’m part of  jest cyklem prezentacji najciekawszych niezależnych działań z czterech pól aktywności kulturalnej: teatru, muzyki, tańca i performansu oraz stand upu/slam poetry. Pomysłodawca i producent cyklu, Marek Gluziński zapowiada: „Chcemy podtrzymać duże zainteresowanie wrocławian wydarzeniami kulturalnymi w mieście, które wzrosło m.in. dzięki działaniom Europejskiej Stolicy Kultury. Korzystać z tej energii, pracować z nią, podążając jednocześnie za nowymi potrzebami społeczności, chętniej będącej częścią czegoś więcej niż tylko biernym widzem”.

Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. Out Cry nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem, ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów, stając się ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale może wzbudzić w widzach silne emocje. Może to po prostu wołanie o normalność?

Out Cry – spektakl dyplomowy absolwentów Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego
Choreografia: Edan Gorlicki
Muzyka: Amos Ben Tal
Światła: Jan Fedinger
Występują: Ewelina Ściana, Alicja Róża, Mateusz Flis, Grzegorz Łabuda, Anna Mikuła, Kamil Pilarski, Paweł Urbanowicz, Sandra Kula, Natalia Handzlik, Filip Meyer-Lüters, Kamil Baryła, Amanda Barnaś, Dariusz Nowa.

Czas trwania: 75 minut

Bilety: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Wrocław: Impart, ul. Mazowiecka 17

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close