Wrocław/Instytut Grotowskiego: „Dynamika metamorfozy” – pokaz pracy

Zdjęcie: Wrocław/Instytut Grotowskiego: „Dynamika metamorfozy” – pokaz pracy

Fot. z materiałów KTT

Wersja do druku

Udostępnij

15 marca w Studiu Na Grobli o godz. 20:00 odbędzie się kolejny pokaz pracy w ramach projektu Pawła Passiniego, Elżbiety Rojek, Przemysława Wasilkowskiego oraz zespołu neTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań. Dynamika metamorfozy to projekt artystyczno-badawczy, którego celem jest próba rekonstrukcji warsztatu antycznego aktora, a szczególnie technik wcielania i przeistaczania się. W świetle dziesięcioletniej praktyki scenicznej, jak również przez pryzmat pracy nad materiałem źródłowym,metamorfoza jawi nam się jako kluczowy element, pozwalający zrozumieć fenomen greckiego teatru i konstytuującej go relacji aktor–chór–widz.

PROWADZĄCY:
Paweł Passini
Elżbieta Rojek
Przemysław Wasilkowski

WSPÓŁPRACA:
Tomasz Krzyżanowski
Maria Porzyc

UCZESTNICY:
Igor Aronov, Joanna Kaczmarek, Malwina Kajetańczyk, Katarzyna Kamecka, Jakub Kowalczyk, Joanna Kowalska, Ilona Krawczyk, Urszula Kszyszczuk, Luis Garcia Munoz, Iryna Nirsha, Natalia Wilk

ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY PROJEKTU:
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, neTTheatre, Centrum Kultury w Lublinie, Instytut Badań Interdyscyplinarnych „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Wstęp wolny

Więcej:
Dynamika metamorfozy

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Wrocław: Studio na Grobli, Instytut Grotowskiego, ul. Na Grobli 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close