Wrocław/Instytut Grotowskiego: Irena Tomažin „Słuchając swojego ciała” – warsztaty pracy z głosem

Zdjęcie: Wrocław/Instytut Grotowskiego: Irena Tomažin „Słuchając swojego ciała” – warsztaty pracy z głosem

Fot. Katarina Juvanci

Wersja do druku

Udostępnij

Irena Tomažin podczas zajęć połączy ćwiczenia fizyczne z oddechem i relaksacją, skupi się również na pracy z tekstem. Trening śpiewu Słuchając swojego ciała Irena Tomažin poprowadzi w dniach 7–9 lutego 2014 w ramach projektu Co-Voicings realizowanego we współpracy z Emanat Institute w Słowenii. Zgłoszenie należy przesyłać do 24 stycznia na adres Izabeli Młynarz: iza@grotowski-institute.art. Warsztaty, prowadzone będą w języku angielskim, odbędą się w Sali Teatru Laboratorium.

Irena Tomažin jest tancerką, śpiewaczką, doktorantką filozofii. Stworzyła pięć spektakli, współpracowała z wieloma słoweńskimi reżyserami, choreografami i muzykami. Wykształcenie w dziedzinie tańca i głosu zdobywała w Teatrze Tańca w Lublanie oraz jako uczestniczka programów Laboratorij (EN-KNA), Agon (EMANAT), zajęć na temat współczesnych sztuk performatywnych (Maska Ljubljana) oraz licznych warsztatów i seminariów.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Wrocław: Sala Teatru Laboratorium, Instytut im. Jerzego Grotowskiego, ul. Rynek-Ratusz 27

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close