Wrocław/Kino Teatralne „Ciało tańczące”: Teatr Chorea „Koguty, borsuki i inne kozły” – zapis spektaklu

Zdjęcie: Wrocław/Kino Teatralne „Ciało tańczące”: Teatr Chorea „Koguty, borsuki i inne kozły” – zapis spektaklu

Fot. Bartosz K. Mazurek

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl jest kolejnym etapem pracy nad ruchem antycznej Grecji prowadzonej przez tancerzy i aktorów Teatru Chorea. To swoista praktyczna antropologia tańca, w której kontekst badań teoretycznych staje się elementem pracy artystycznej w obrębie praktyk tanecznych. Obszarem poszukiwań stanowi dziedzictwo kulturowe starożytnej Grecji, a właściwie zamknięte w owym dziedzictwie – ciało w ruchu.

Reżyseria Iga Załęczna; występują Joanna Chmielecka, Julia Jakubowska, Małgorzata Lipczyńska, Katarzyna Pękała, Iga Załęczna, Janusz Adam Biedrzycki, Tomasz Ciesielski i Mateusz Łapka; choreografia Iga Załęczna i Janusz Adam Biedrzycki; muzyka Tomasz Krzyżanowski, Maciej Maciaszek i Jakub Pałys; światło, dźwięk Tomasz Krukowski, 37’

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Wrocław: Sala Kinowa, Instytut Grotowskiego, Rynek-Ratusz 27

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close