Wrocław/Laboratorium Ruchu/Dance [R]Evolution Festival: Wat/Florek/Hefczyńska-Lewandowska – warsztaty i wykłady

Zdjęcie: Wrocław/Laboratorium Ruchu/Dance [R]Evolution Festival: Wat/Florek/Hefczyńska-Lewandowska – warsztaty i wykłady

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Laboratorium ruchu pozwala zaprezentować możliwie całą rozmaitość sposobów podejścia do zagadnienia sztuki ruchu i form jego uprawiania i co ważne wskazuje na taniec jako element skutecznej promocji danego miasta i regionu. Program ma na celu zapewnienie warunków dla rozwoju nowych definicji rozumienia sztuki tańca, poszerza zakres słownictwa związanego z ruchem, przekracza jego formalną reprezentację, skupia uwagę na procesie twórczym, rozwija myślenie o ruchu. W ramach Laboratorium Ruchu w dniach 7-8 września 2013 roku odbędzie się festiwal Dance [R]Evolution. Jednym z punktów programu będą warsztaty jazz i funky z Alassane Wat. Choreograf wygłosi też wykład Dance and health. How to integrate the 3 levels of life (body, mind, spirit) through Dancing oraz poprowadzi 8 września panel wspólnie z Małgorzatą Gietler. Warsztaty tańca współczesnego poprowadzą Sylwia Hefczyńska-Lewandowska i Maciej Florek.

Program

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 09:00

Wrocław: Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, ul. Hauke-Bosaka 21

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close