Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Małgorzata Haduch „Passing Through” – warsztaty dla średniozaawansowanych

Zdjęcie: Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Małgorzata Haduch „Passing Through” – warsztaty dla średniozaawansowanych

Fot. Wojciech Ernest Szulc

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza na warsztat Passing Through dla średniozaawansowanych, który poprowadzi Małgorzata Haduch. Passing Through (Przechodząc przez…) to unikalny styl oraz sposób tworzenia choreografii wymyślony i rozwinięty w ostatnich 25 latach przez znakomitego choreografa Davida Zambrano (Wenezuela/Belgia). Ta grupowa kompozycja i improwizacja posługuje się takimi elementami jak: przemierzanie przestrzeni, podążanie myśli, trajektorie, ścieżki, kohezja/ekspansja oraz muzykalność ciała. W centrum uwagi jest praca zespołowa wobec pracy solowej. Filozofia ruchu Davida Zambrano wpływa także na postawę życiową oraz refleksję nad jednostką we współczesnym świecie. Podstawy ruchu Zambrano to praktyka umiejętności przystosowania się w każdej sytuacji i wykorzystanie doświadczenia życiowego do spontanicznej ekspresji w każdym momencie.

Rezerwacja miejsc: atutysztuki@gmail.com,

nr tel: 505 963 162

Logo ESK Wrocław (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:30

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close