Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Warsztaty taneczne z Natalią Pieczuro

Zdjęcie: Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Warsztaty taneczne z Natalią Pieczuro

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Od prowadzącej:

Możemy tworzyć skomplikowane, pełne dźwięków utwory, ale to, co jest naprawdę piękne w muzyce, to długość ciszy pomiędzy nutami. To samo dotyczy tańca. Cisza jest momentem, w którym wszystko i nic może się stać. Ten warsztat poświęcony jest pracy w duecie /partneringowi/. Będziemy słuchać siebie i innych. Słuchać i starać się zrozumieć. Praca będzie oparta na konkretnych zadaniach fizycznych z wykorzystaniem improwizacji. Naszym głównym kontekstem pracy będzie partner –druga osoba. To praca z nim, będzie wpływać i tworzyć zróżnicowane jakości, tempo i rytm naszego ruchu. 

Natalia Pieczuro jest polską tancerką i performerką, mieszkającą w Belgii. Studiowała wiedzę o kulturze na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie w SEAD – Salzburg Experimental Academy of Dance – taniec i choreografię. Swoje wykształcenie i doświadczenie zdobyła współpracując z takimi artystami, jak: Jozef Frucek (Rootlessroot), Rob Hayden /Ultima Vez/, Lisi Estaras (Les Ballets C de la B) i Matej Kejzar (Rosas). Brała udział w spektaklach min.: Deja Donne (Glimpse of Hope), Or&Oran Dance Co /Project R/ i Studia Matejka (Conflict of Apathy, Harmony of Contradictions/Harmonia przeciwstawień). Występowała we Włoszech, Polsce, Czechach, Danii, Austrii i Szwajcarii. Natalia tworzy również własne prace – in.side.out czy duet Traces. Obecnie pracuje nad nowym solo.

Zapisy: atutysztuki@gmail.com tel: 505 963 162

Wstęp wolny.

Projekt współfinansowany przez ESK 2016 i Instytut Muzyki i Tańca.

Logo ESK Wrocław (miniaturka)Logo IMIT (oryginał)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 15:00

Wrocław: The One Hostel, Rynek 30, w godz. 15.00-19.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close