Wrocław: Novy Ruch Teatr „Ciao Ciało!” – reż. Agnieszka Dziewa

Zdjęcie: Wrocław: Novy Ruch Teatr „Ciao Ciało!” – reż. Agnieszka Dziewa

Wersja do druku

Udostępnij

Novy Ruch Teatr pokaże po raz drugi najnajom ruchowe opowieści o fascynującym i tajemniczym mechanizmie ludzkiego ciała. Ciao Ciało! to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w Ciało! Ciało nie pozwoli dzieciom nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

 

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem Ciao Ciało! są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najnajowa publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

Rezerwacja miejscnovyruchteatr@gmail.com, wejściówki w systemie „pay what you want” (płacisz ile chcesz).

Więcej informacjiwww.facebook.com/NovyRuchTeatr

Ciao Ciało! powstało w ramach Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Wrocław, Barbara, ul. Świdnicka 8B

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close